Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

IN TIME
 

Novinky

arr3Nová zásilka čerstvých kořenůPrávě dorazily čerstvé kořeny - celé. K prohlédnutí zde. 26.3.2019... arr3Na hubnutí  Vážené zákaznice a zákazníci! Po roce zkoušení a hledání dodavatelů jsme uvedli na trh dva... arr3Rozšíření slev ve věrnostním programu    Vážení příznivci našeho eshopu, jelikož někteří vracející se zákazníci již dosahují objemu...

Zboží v akci

Nejprodávanější

naše cena 530,00 Kč (21,20 EUR)
naše cena 730,00 Kč (29,20 EUR)

Co je co » ... ŽENŠEN? » Pro koho je ženšen určen
Pro koho je ženšen určen

 

Panax ginseng C.A.Meyer - všehoj - ženšen pravý čínský nebo korejský je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví, posílit svoji imunitu, udělat něco pro své tělo i mysl v tom smyslu, že je budou pravidelně zásobovat rozumnou dávkou velice silné a účinné byliny, užívané lidmi po celé generace již mnoho století před n.l.

Ženšen má na lidský organismus mnoho účinků, působí komplexně a široce, některé účinky ženšene si ani neuvědomíte, jiné budete pociťovat již po týdenním užívání.

Ženšen startuje a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, imunitu. Ti, kteří ženšen užívají celoročně nebo v intenzívních kůrách, jsou lépe chránění před spostou běžných infekcí.

Mnoho lidí na sobě také pozoruje výrazné zlepšení kognitívních funkcí, tj. že se jim zvýšily, zlepšily nebo dokonce objevily nové schopnosti myšlení, zlepšilo uvažování i paměť, adaptabilita v myšlení  a pozorují pokrok v řešení problémů.

Jiní si pochvalují větší fyzickou kondici, větší výdrž, pohodu, větší odolnost vůči stresu. Další pociťují zlepšení své výkonnosti v parterském vztahu.

Je však důležité užívat ženšen denně a v přiměřené dávce. Nemá smysl užít ženšen v dostatečné dávce, ale jen když si vzpomenete 1x, 2x týdně. Nemá smysl užívat např. 5 miligramů ženšene denně. Nemá smysl užívat ženšen v dostatečné dávce a pravidelně a přitom si intenzívně devastovat zdraví jinými prostředky a způsoby.

 

aktualizováno 26.5.2018